Witaj na blogu firmy Payroll Team!

Nazywam się Larysa Zdziechowska i zawodowo od kilkunastu lat jestem związana z „twardym” HR.  Twardy HR dla niewtajemniczonych, to zadania kadrowo – płacowe. To kwestie administracyjne związane z prawem pracy, rozliczeniami ZUS oraz zarządzaniem czasem pracy.

Swoją przygodę zawodową zaczynałam w 96r, czyli przed wielką reformą ZUS w 99r. Wtedy chyba wierzyłam w to, że reforma ma sprawić, iż na starość będziemy zamożniejsi. Szkoda, że tak szybko czar prysł. Wówczas naliczanie wynagrodzeń było banalnie proste, a deklaracja ZUS za kilkuset pracowników liczyła jedną stronę. Dla obecnych specjalistów to już stan nierealny. W codziennej pracy zawsze towarzyszyło mi prawo pracy, które wymagało ciągłej aktualizacji w ramach zmieniających się przepisów i ono do dziś sprawia mi największą frajdę.

Znaczną część życia zawodowego spędziłam w korporacji realizując zadania specjalisty, a przez ostatnie kilka lat kierownika obszaru kadr i płac. Brałam udział w szeregu projektach usprawniających pracę działu własnego, jak i organizacji. Były to m.in. elektroniczne akta personalne, czy też urlopy on line. Tworzyłam i aktualizowałam regulaminy pracy oraz wynagradzania co pozwoliło mi zdobywać doświadczenie w zakresie prawa pracy.

Dziś jestem właścicielem firmy, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kadr i płac, audytu kadrowo-płacowego, szkoleń BHP, pracowniczych ubezpieczeń grupowych oraz specjalistyczną opiekę medyczną. Aby oferta miała charakter kompleksowy świadczymy usługi księgowe, jak również usługi związane ze szkoleniami managerskimi.

Zapraszamy! http://www.payroll-team.pl

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s